Línia 231 232 232 231 233 232 231 232 233 232 232 231 232 233 232 231 232 233 232 231 233 232 233 231 233 232 233 232 233 233 232 233 231 231 232 233 231 232CALDES DE MONTBUI Estació d'Autobusos 4:50 - - 6:50 - - 7:40 - - - - - - - - - - - - 12:45 - - - 14:40 - - - - - - - - 18:30 - - - - -
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Plaça Ratapinyada - - - - 7:20 - - - 8:45 - - - - 10:45 - - - 12:00 - - 13:30 - 14:00 - 15:15 - 16:00 - 17:00 17:30 - 18:15 - - - 20:00 - -
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Av. Catalunya - de Dalt 4:57 - - 6:57 7:24 - 7:47 - 8:49 - - 9:45 - 10:49 - 11:30 - 12:04 - 12:52 13:34 - 14:04 14:47 15:19 - 16:04 - 17:04 17:34 - 18:19 18:37 19:10 - 20:04 20:45 -
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Av. Catalunya - Can Cortés 5:00 - - 7:00 - - 7:50 - - - - 9:48 - - - 11:33 - - - 12:55 - - - 14:50 - - - - - - - - 18:40 19:13 - - 20:48 -
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Rbla. Mestre Pere Pous - Can Cortés - - - - 7:28 - - - 8:53 - - - - 10:53 - - - 12:08 - - 13:38 - 14:08 - 15:23 - 16:08 - 17:08 17:38 - 18:23 - - - 20:08 - -
POLINYÀ Plaça del Vallès 5:10 5:50 6:50 7:15 - 7:50 8:15 8:45 - 9:10 9:30 10:00 10:30 - 11:00 11:45 12:00 - 12:30 13:10 - 13:55 14:20 15:05 15:35 16:00 16:20 17:00 - - 18:00 - 18:55 19:25 20:10 20:20 21:00 21:50
POLINYÀ P. I. Can Humet - Camí Can Vinyals - 6:05 6:55 - - 7:55 - - - - - - - - - - - - - - - 14:05 - 15:10 - - - 17:05 - - 18:05 - - 19:30 - - - 22:00
POLINYÀ Rambla - Ernest Lluch 5:11 6:10 7:00 7:16 - 8:00 8:16 8:46 - 9:11 9:31 10:01 10:31 - 11:01 11:46 12:01 - 12:31 13:11 - 14:10 14:21 15:15 15:36 16:01 16:21 17:10 - - 18:10 - 18:56 19:35 20:11 20:21 21:01 22:05
POLINYÀ Rotonda del Cementiri 5:13 6:12 7:02 7:18 7:43 8:02 8:18 8:48 9:06 9:13 9:33 10:03 10:33 11:06 11:03 11:48 12:03 12:23 12:33 13:13 13:53 14:12 14:23 15:17 15:38 16:03 16:23 17:12 17:21 17:51 18:12 18:42 18:58 19:37 20:13 20:23 21:03 22:07
SABADELL Poble Nou 5:20 6:20 7:10 7:25 - 8:10 8:26 8:55 - 9:21 9:40 10:10 10:40 - 11:10 11:53 12:10 - 12:40 13:20 - 14:20 - 15:25 - 16:11 - 17:20 - - 18:20 - 19:05 19:50 20:20 - 21:10 22:20
SABADELL Rda. Zamenhof - Pl. Catalunya 5:25 6:25 7:20 7:40 8:00 8:25 8:45 9:10 9:20 9:40 9:50 10:20 10:50 11:20 11:20 12:00 12:15 12:40 12:45 13:30 14:10 14:35 14:45 15:35 15:45 16:25 16:45 17:30 17:35 18:05 18:30 18:55 19:20 20:00 20:25 20:40 21:20 22:25
SABADELL Estació d'Autobusos 5:30 6:30 7:25 7:45 8:05 8:30 8:50 9:15 9:25 9:45 9:55 10:25 10:55 11:25 11:25 12:05 12:20 12:45 12:50 13:35 14:15 14:40 14:50 15:40 15:50 16:30 16:50 17:35 17:40 18:10 18:35 19:00 19:25 20:05 20:30 20:45 21:25 22:30
SABADELL CAP Sant Félix - - - 7:50 - - 8:55 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Línia 232 232 232 232 233 232 232 231 231 232 233 232 231 233 232 232 231 233 231 232 233 234 233 232 233 232 233 232 233 233 231 233 232 231 231 233 232 234SABADELL CAP Sant Félix - - - - - - - - - - - - - - - - - - 13:00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SABADELL Rda. Zamenhof - Pl. Catalunya 5:25 6:25 7:20 7:55 8:00 8:25 8:55 9:10 9:25 9:40 9:50 10:20 10:50 11:20 11:20 12:00 12:15 12:40 13:05 13:30 14:10 14:35 14:45 15:35 15:45 16:25 16:45 17:30 17:35 18:05 18:30 18:55 19:20 20:00 20:25 20:40 21:20 22:25
SABADELL Estació d'Autobusos 5:30 6:30 7:30 8:00 8:10 8:30 9:00 9:15 9:45 10:00 10:15 10:30 11:00 11:30 11:30 12:05 12:30 12:45 13:10 13:35 14:15 14:40 15:00 15:40 16:00 16:40 17:00 17:40 17:45 18:15 18:40 19:15 19:30 20:10 20:40 21:00 21:30 22:30
SABADELL Poble Nou 5:40 6:40 7:40 8:10 - 8:40 9:10 9:25 9:55 10:10 - 10:40 11:10 - 11:40 12:10 12:40 - 13:30 13:45 - 14:50 - 15:50 - 16:50 - 17:50 - - 18:50 - 19:40 20:20 20:50 - 21:40 22:40
POLINYÀ Rotonda del Cementiri 5:45 6:45 7:45 8:15 8:25 8:45 9:15 9:30 10:00 10:15 10:25 10:45 11:15 11:40 11:45 12:15 12:45 12:55 13:35 13:50 14:25 14:55 15:10 15:55 16:10 16:55 17:10 17:55 17:55 18:25 18:55 19:25 19:45 20:25 20:55 21:10 21:45 22:45
POLINYÀ Av. Sabadell - Can Serra 5:48 6:48 7:48 8:17 - 8:48 9:18 - - 10:18 - 10:48 - - 11:48 12:18 - - - 13:53 - 14:58 - 15:58 - 16:58 - 17:58 - - - - 19:48 - - - 21:48 -
POLINYÀ Plaça del Vallès 5:50 6:50 7:50 8:20 8:30 8:50 9:20 9:35 10:05 10:20 - 10:50 11:20 - 11:50 12:20 12:50 13:00 13:40 13:55 14:30 15:00 15:15 16:00 16:15 17:00 - 18:00 - 18:30 19:00 19:30 19:50 20:30 21:00 21:15 21:50 22:50
POLINYÀ P. I. Can Humet - Camí Can Vinyals 5:55 6:55 7:55 - - 8:55 - - - - - - - - - - - - 13:45 14:00 - - - - - 17:05 - 18:05 - - - - - - - - 21:55 -
SENTMENAT Anselm Clavé - Nou - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 15:15 - - - - - - - - - - - - - - - 23:00
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Folch i Torres - Can Cortés - - - - 8:37 - - - - - 10:37 - - 11:52 - - - 13:07 - - 14:37 - 15:22 - 16:22 - 17:22 - 18:07 18:37 - 19:37 - - - 21:22 - -
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Av. Catalunya - Can Cortés - - - - - - - 9:45 10:15 - - - 11:30 - - - 13:05 - 14:00 - - - - - - - - - - - 19:15 - - 20:45 21:10 - - -
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Av. Catalunya - de Dalt - - - - 8:41 - - 9:47 10:17 - 10:41 - 11:32 11:56 - - 13:07 13:16 14:02 - 14:46 - 15:31 - 16:31 - 17:26 - 18:11 18:46 19:17 19:46 - 20:47 21:12 21:31 - -
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Plaça Ratapinyada - - - - 8:45 - - - - - 10:45 - - 12:00 - - - 13:20 - - 14:50 - 15:35 - 16:35 - 17:30 - 18:15 18:50 - 19:50 - - - 21:35 - -
CALDES DE MONTBUI Estació d'Autobusos - - - - - - - - 10:25 - - - - - - - 13:15 - 14:10 - - 15:25 - - - - - - - - 19:25 - - - 21:20 - - 23:10
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Av. Catalunya - L'Alzina - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 23:20
Línia 231 231 232 231 231 231 232 232 231 Línia 231 232 231 231 231 232 232 231 231PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Av. Catalunya - de Dalt 9:15 10:15 - 12:15 16:15 17:15 - - 20:15 9:45 10:45 11:45 11:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 No circula el mes d'agost.PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Av. Catalunya - Can Cortés 9:18 10:18 - 12:18 16:18 17:18 - - 20:18 9:50 10:50 11:50 12:00 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50
POLINYÀ Plaça del Vallès 9:25 10:25 11:25 12:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25 9:57 10:57 11:57 12:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
SABADELL Poble Nou 9:35 10:35 11:35 12:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 10:05 11:05 12:05 13:05 17:05 18:25 19:05 20:05 21:05
SABADELL Rda. Zamenhof - Pl. Catalunya 9:45 10:45 11:45 12:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 10:11 - 12:11 13:11 17:11 - - 20:11 21:11
SABADELL Estació d'Autobusos 9:50 10:50 11:50 12:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50 10:15 - 12:15 13:15 17:15 - - 20:15 21:15
La majoria de la flota adaptada. Truqui prèviament al telèfon 93.865.04.00 per confirmar disponibilitat.
CALDES - PALAU - POLINYÀ (POL. INDUSTRIALS) - SABADELL (línies 231, 232, 233 i 234)
A partir del 03 de juny de 2013
SABADELL
Av. Catalunya - de Dalt
Estació d'Autobusos
Poble Nou
Plaça del Vallès
Av. Catalunya - Can Cortés
INFORMACIÓ: 902 13 00 14
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS
PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS
FEINERS DE DILLUNS A DIVENDRES
DISSABTES I FESTIUS
Rda. Zamenhof - Pl. CatalunyaSABADELL
SABADELL
POLINYÀ
El compliment d'aquests horaris està supeditat a les condicions del trànsit.
Top Related